📢 Dziękujemy za tegoroczną edycję 📢 Do zobaczenia w 2025  

Organizator:

Blackout - czy wiesz jak się na niego przygotować?

Podziel się

Jak zabezpieczyć siebie i rodzinę na wypadek blackoutu? Podczas prelekcji dowiesz się czym jest blackout, jakie są jego przyczyny i skutki oraz jak się na niego odpowiednio przygotować.

Blackout to termin używany na określenie nagłego i całkowitego zaniku zasilania elektrycznego w określonym obszarze. Może to być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak awaria sieci elektroenergetycznej, uszkodzenie linii przesyłowych, przeciążenie systemu lub działania celowe, takie jak sabotaż. Blackouty mogą powodować poważne problemy, takie jak zakłócenie komunikacji, straty finansowe dla przedsiębiorstw, a nawet zagrożenie zdrowia i życia w niektórych sytuacjach. Ochrona przed blackoutami i szybkie przywrócenie zasilania są ważnymi zagadnieniami dla operatorów sieci elektroenergetycznych oraz organów rządowych odpowiedzialnych za zarządzanie kryzysowe.

Obecnie prowadzi się wiele dyskusji o blackout. Można spotkać w sieci wiele newsów na ten temat ale jak odróżnić informacje prawdziwe od tych, które mają wprowadzić zamęt i strach? Podczas Euro Target Show będzie można porozmawiać i posłuchać ekspertów i usłyszeć tylko sprawdzone informacje!

Prelekcję poprowadzi wyjątkowy gość wydarzenia Pawel Szlendi z Partyzanci Lubelszczyzny