📢 Zapraszamy na Euro Target Show 📢 21-23 marca 2025!  

Organizator:

Drugi dzień targów EURO TARGET SHOW 2022 - aktywni nie znoszą nudy!

Podziel się

Targi EURO TARGET SHOW, to długo wyczekiwane spotkanie pasjonatów myślistwa, strzelectwa, survivalu i militariów. Stworzyliśmy wspólne przestrzeń do rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami 4 wymienionych branż.

Profesjonalnie przygotowana ekspozycja, jak również szereg wydarzeń towarzyszących przyciągnęły dziś do Poznania sporą liczbę specjalistów. Wszystkie stoiska przyciągały uwagę ofertą produktową, a prelekcję na scenach myśliwskiej i survivalowej cieszyły się dużym zainteresowaniem. Największą ciekawość wśród zwiedzających wzbudzały: strzelnice, pokazy psów myśliwskich, pokaz wykuwania noży oraz kaletnictwa czy krzesanie ognia w strefie warsztatów SPSS. Na śmiałków, którzy chcieli przetestować swoją siłę i sprawność, mogli to zrobić na specjalnie przygotowanym torze przeszkód przez Zachara. Emocji nie brakowało. 

W sobotę, 26 marca – w drugi dzień targów EURO TARGET SHOW, program wydarzeń był zapełniony najróżniejszymi aktywnościami i atrakcji nie brakowało. 

Prelekcja prowadzona przez Navala na Scenie Survivalowej! Temat ciekawy i niezwykle aktualny: Wojna widziana oczami żołnierza JW GROM.

Strzelnica łucznicza Klubu Sportowego AZS SURMA.

Strzelnica ŚNIEŻNIK MINI przygotowany i obsługiwany przez żołnierzy Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu.

Pokaz wykuwania noży i kaletnictwa w Stefie - Kuźnia Mordoru.

DZIKA KUCHNIA według Kuby Wolskiego, czyli pokaz kulinarny z degustacją. Na scenie myśliwskiej przygotowane zostało danie - kofta z dziczyzny.

Nie zabrakło również wśród zwiedzających naszych czworonożnych przyjaciół.

Ekspozycje uświetniła obecność przepiękne i majestatyczne sokoły.

Stoisko POLICJI cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Pasjonaci myślistwa mogli zobaczyć pięknie wykonane meble i wyroby z poroża o unikalnym połączeniu wyjątkowego designu i funkcjonalności.

Strzelnica MAŁA ARMIA - gdzie swoich sił w strzelaniu ASG mogły spróbować dzieci i młodzież.

Każdego, kto jest ciekawy, co przyniesie 3 dzień targowy, zapraszamy w niedzielę - 27 marca od godz. 10:00 do 17:00. Zapraszamy do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Poznańskich, pawilon nr 5. 

Spotkajmy się na EURO TARGET SHOW!

KUP BILET