📢 Dziękujemy za tegoroczną edycję 📢 Do zobaczenia w 2025  

Organizator:

Drugi dzień targów EURO TARGET SHOW 2023 za nami

Podziel się

W drugim dniu targów Euro Target Show mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach i atrakcjach. Już od samego rana, tłumy zwiedzających przemieszczających się między stoiskami tworzyły niepowtarzalną atmosferę i dodawały energii całemu wydarzeniu.

 Jednym z największych punktów programu tego dnia były zawody strzeleckie "Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniach pneumatycznych z finałem o Puchar Prezesa Grupy MTP". Konkurs ten przyciągnął wielu zainteresowanych uczestników, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Zawody składały się z dwóch etapów - eliminacji oraz finału, w którym najlepsi z najlepszych walczyli o wyróżnienie Prezesa Grupy MTP.

 

 

 

Na scenie głównej, mieliśmy okazję zobaczyć również wiele innych ciekawych atrakcji. Jedną z nich był pokaz mody myśliwskiej, który przyciągnął uwagę zarówno miłośników mody, jak i myślistwa. Podczas pokazu zaprezentowane zostały najnowsze trendy w modzie myśliwskiej firmy Magum, takie jak sukienki, spodnie czy koszule, a także biżuteria od DIANA Pracownia Biżuterii Artystycznej.

 

 

W trakcie drugiego, mieliśmy okazję zwiedzać wiele stoisk, na których prezentowane były najnowsze produkty i rozwiązania z różnych dziedzin, takich jak łowiectwo, strzelectwo, survival czy militaria. Wszystkie stoiska były bardzo interesujące, a ich obsługa chętnie udzielała odpowiedzi na pytania zwiedzających i zapraszała do zapoznania się z ofertą.

 

 

 

 Zwiedzanie targów to nie tylko okazja do poznania najnowszych produktów, ale również do poszerzenia wiedzy i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dlatego też, w trakcie drugiego dnia, odbyło się wiele ciekawych spotkań, podczas których eksperci z różnych dziedzin dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

 

Czekamy z niecierpliwością na kolejny dzień pełen wrażeń, który zapewni nam jeszcze więcej okazji do zwiedzania, poznawania nowych produktów i rozmów z przedstawicielami branż.

Bilety Program wydarzeń