📢 Dziękujemy 📢 Do zobaczenia za rok 📢  

Organizator:

Edukator myślistwa Krzysztof Turkowski Ambasadorem Euro Target Show 2022

Podziel się

Bardzo miło nam poinformować, że do grona Ambasadorów Targów Euro Target Show 2022 dołączył wyjątkowy myśliwy - Krzysztof Turowski.

 

Myśliwy, edukator, a także przewodniczący komisji ds. komunikacji, promocji, kultury i etyki łowieckiej przy ZO PZŁ w Warszawie. Lektor na kursach dla kandydatów do Polskiego Związku Łowieckiego, podczas których omawia ważne tematy z zakresu myślistwa i łowiectwa:

  • Zasady etyki, kultury i tradycji łowieckich z uwzględnieniem języka łowieckiego, kulturotwórcza rola łowiectwa, historia łowiectwa.
  • Promowanie wizerunku myśliwego. Metodyka przekazywania wiedzy łowieckiej.

Pełnił funkcję rzecznika prasowego ZO PZŁ w Warszawie.

Od 2018 roku prowadzi bloga łowieckiego, w 2019 roku wydał książkę "Staż z pomysłem - Podręcznik dla przyszłych i obecnych myśliwych". Jest redaktorem Darz Bór TV, gdzie prowadzi projekt Stażysta. 

Jak mówi Krzysztof: "Kocham przyrodę! Staram się spędzać każdą wolną chwilę na łonie natury zbierając grzyby, polując lub wędkując. Mam własny ogródek warzywny, który co roku pielęgnuję i uprawiam aby móc cieszyć się domowymi przetworami zimową porą. Dzięki temu wiem, że jedzenie nie bierze się z półki w sklepie. Promuje podejście nie publikowania w internecie zdjęć upolowanej zwierzyny. Kocham łowiecką tradycję i z dumą dbam o Polskie Łowiectwo pokazując że Łowiectwo to nie tylko strzelanie do zwierząt!"

Osobiście będziecie mogli poznać i porozmawiać o miłości do łowieckiej tradycji z Krzysztofem, w trakcie marcowych wydarzeń Euro Target Show!