Organizator: Grupa MTP

ETS 9-11 PAŹDZIERNIKA 2020

Podziel się

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników. Dlatego z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz w oparciu o zalecane przez instytucje państwowe procedury podjęliśmy decyzję o przełożeniu targów na termin 9 - 11 października 2020 r.

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami i klientami i zamierzamy wykorzystać dodatkowy czas, który zyskaliśmy, do rozbudowy formuły i stworzenia jeszcze ciekawszej oferty wydarzenia. Na naszych targach spodziewamy się dużej liczby nowości i premier branżowych. Już teraz zachęcamy Państwa do wpisania nowej daty do Państwa kalendarzy i zaplanowania uczestnictwa w jednym z najważniejszych tegorocznych spotkań branży.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w 9 - 11 października 2020 r. bez konieczności wymiany bądź aktualizacji dokumentu wstępu. Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, adres e-mail: info@tobilet.pl

 

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.