📢 Zapraszamy 📢 22-24 marca 2024  

Organizator:

Formoza na Targach Euro Target Show

Podziel się

Kolejna edycja Euro Target Show odbędzie się w dniach od 22 do 24 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to początek nowego sezonu spotkań dla wszystkich pasjonatów strzelectwa, survivalu, militariów oraz łowiectwa. Zapowiada się bardzo widowiskowe wydarzenie, które nie tylko umili wolny czas, ale i wniesie ogrom merytoryki w życie każdego, kto jednemu z czterech tematów poświęca swoją uwagę i czas. Wyczekiwanym punktem imprezy będzie spotkanie z elitarną jednostką specjalną - FORMOZYA

Formoza to jednostka Wojska Polskiego, znana również jako Jednostka Wojskowa Komandosów. Specjalizują się w działaniach specjalnych, kontrterrorystycznych i zwiadowczych.


Do głównych działań Formozy należą:

  • Działania kontrterrorystyczne: Formoza jest przygotowana do działań w sytuacjach terroryzmu, szczególnie w przypadku porwania lub ataku terrorystycznego.
  • Działania specjalne: likwidacja celów strategicznych, sabotaż czy zdobywanie informacji.
  • Zwiad: Formoza może być zaangażowana w działania zwiadowcze, zbieranie informacji o przeciwniku i sytuacji na terenie operacyjnym.
  • Wsparcie operacji specjalnych: Jednostka może brać udział w operacjach specjalnych zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.
  • Szkolenie i przygotowanie: Formoza jest odpowiedzialna za stałe doskonalenie swoich członków, aby byli gotowi na wszelakie wyzwania.

Podczas Euro Target Show Formoza da emocjonujący pokaz działań wojskowych oraz przez wszystkie 3 dni wydarzenia będzie dostępna na swoim stoisku, gdzie będzie można podejrzeć i podpytać o tajniki działań jednostki oraz zapoznać się z zasadami rekrutacji.
Dla każdego kto będzie chciał posłuchać ciekawych i trzymających w napięciu historii komandosów przygotowujemy strefę prelekcyjną. 

Na spotkanie z Formozą zapraszamy przez wszystkie trzy dni targów 22-24 marca na stoisko wystawcy oraz do strefy pokazowej i prelekcyjnej.