📢 Dziękujemy za tegoroczną edycję 📢 Do zobaczenia w 2025  

Organizator:

IPSC Polska partnerem wydarzenia Euro Target Show oraz zawodów strzeleckich

Podziel się

Region IPSC Polska, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w zawodach IPSC Action Air EURO SHOOTING SHOW 2024, które odbędą się w ramach Targów Euro Target Show, w dniach od 22-24 marca 2024 roku.

W gronie partnerów Euro Target Show sami najważniejsi branżowi gracze.
Wśród nich m.in.  IPSC Polska
IPSC to skrót od International Practical Shooting Confederation – Międzynarodowej Federacji Strzelectwa Praktycznego z siedzibą w Kanadzie.
Strzelectwo praktyczne w zasadniczy sposób różni się od znanego dotychczas. Ruch, presja czasu na wynik – to cechy charakterystyczne. Strzela się amunicją kal. 9 mm PARA i większymi, obowiązkowe są okulary ochronne i ochraniacze słuchu, a na torze strzeleckim zawodnikowi towarzyszy sędzia.
Realne dystanse strzelań, tarcze dotychczas nieznane w Polsce – w tym tarcze metalowe, specyfika konkurencji i mistrzostwo w opanowaniu broni, to najciekawsze atrybuty tej dyscypliny strzeleckiej. Tu nie ma „zacięć” – problemy ze sprzętem i amunicją są problemami zawodnika.
Jak wykonać postawione zadanie strzeleckie, to także „kłopot” strzelca. Ma on zazwyczaj wolną rękę i może taktycznie rozwiązywać problem zachowując jednakże żelazne zasady bezpieczeństwa.
Chcielibyście zobaczyć takie zawody na żywo? A może jesteście gotowi do wzięcia w nich udziału?
Nic prostszego! Podczas Euro Target Show 22-24 marca organizowane są zawody IPSC Action Air EURO SHOOTING SHOW w konkurencjach:
  • Handgun Standard/Handgun Open,
  • Rifle/PCC,
  • Tournament

 

Zachęcamy do zapisów i aktywnego uczestnictwa w zawodach.

 

 

Bilety Program wydarzeń