📢 Zapraszamy 📢 22-24 marca 2024 📢  

Organizator:

Iwona Guzowska na Euro Target Show 2022

Podziel się

Spieszymy do Was z wyjątkowymi informacjami, że do grona wystawców oraz prelegentów dołączyła mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym i kick-boxingu, Iwona Guzowska!

Iwona Guzowska to trenerka biznesowa i mentorka rozwoju, certyfikowana terapeutka metody TimeLineTherapy®, autorka książki „Najważniejsza decyzja”, była posłanka na sejm (VI i VII kadencji), ale najbardziej znana jako mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym i kick-boxingu. 

Zorientowana na dążenie do celu, ale zawsze trzymająca się zasad fair play i budowania dobrych relacji z otoczeniem. Kobieta, żona, matka, teściowa i zachwycona babcia.

 

O sobie mówi krótko: szczęśliwy człowiek.

Doświadczenie, które zdobyła w ringu jest nieocenione w pracy czy codziennym życiu. Często spotyka się z pytaniami jak to jest, kiedy staje się twarzą w twarz z przeciwnikiem, co się wtedy czuje i jak sobie poradzić z tak ogromnym stresem. Jak skupić się na swoim zadaniu, gdy dookoła jest tak wiele odwracających uwagę i stresogennych czynników. Jak wierzyć w swoje możliwości, gdy cały czas czuje się oddech konkurencji.

Wiele zaczerpniętych ze świata sportu mechanizmów radzenia sobie z tymi wyzwaniami, można z powodzeniem przenieść na życie codzienne. Walka jest nierozerwalną częścią życia człowieka i zrozumienie jej istoty, a przede wszystkim poznanie siebie samego, to droga do sukcesu w każdej dziedzinie.

Flagowym projektem jest unikatowy proces szkoleniowy dla kobiet Women Power Camp oraz Family Power Camp. Kolejna edycja już w czerwcu 2022 r. www.womenpowercamp.pl

W trakcie trwania targów Euro Target Show - Iwona Guzowska poprowadzi wykład pt.: ”Trening mentalny w sytuacji zagrożenia”. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program wydarzeń dostępny TUTAJ!