📢 Zapraszamy na Euro Target Show 📢 21-23 marca 2025!  

Organizator:

Kolejny Partner Targów Euro Target Show - Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu

Podziel się

Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu to zrzeszenie miłośników sztuki przetrwania: survival, bushcraft i outdoor. Jest to organizacja młoda i dopiero rozwija skrzydła, jednak wśród jego członków znajdują się doświadczeni survivalowcy autorzy książek i publikacji, wykładowcy akademiccy. Skupia ludzi z różnych środowisk, prezentujących odmienne podejścia do surwiwalu, których łączy chęć wspólnego rozwijania oraz promowania sztuki przetrwania.

Survival to szeroki obszar wiedzy, czerpiący z dziedzin od biologii, przez psychologię, geografię, meteorologię i bushcraft po sport. Dla wielu będący wielką przygodą, a dla niektórych - sposobem na życie. Dlatego też działania Stowarzyszenia są zróżnicowane:
  • organizacja kursów, szkoleń i wypraw
  • gromadzenie i rozwijanie wiedzy o surwiwalu
  • integracja środowiska 
  • promocja sztuki przetrwania - to tylko niektóre z nich.

To tylko niektóre działania Stowarzyszenia. Zapraszamy po więcej informacji o organizacji na stronie internetowej www.surwiwal.edu.pl. Oraz na profil na Facebooku -> @SPSSurwiwalu , gdzie dowiecie się nowościach portalu, planowanych imprezach oraz nowych publikacjach.

W trakcie trwania październikowych targów, przedstawiciele Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu poprowadzą dla Was prelekcję z zakresu survivalu, bushcraftu oraz outdooru. Do zobaczenia na Euro target Show!