📢 Dziękujemy 📢 Do zobaczenia za rok 📢  

Organizator:

Magazyn "STRZAŁ.pl" objął patronatem medialnym Targi Euro Target Show

Podziel się

Miło nam ogłosić, że kolejnym patronem medialnym wydarzenia Euro Target Show został magazyn "STRZAŁ.pl".

STRZAŁ.pl – to ilustrowany miesięcznik dla miłośników broni strzeleckiej, pisany przez miłośników broni strzeleckiej, głównie o broni strzeleckiej (choć czasami także o czymś pokrewnym). Jest najdłużej ukazującym się w Polsce magazynem o broni palnej i strzelectwie – zadebiutował w 2002 roku (pod tytułem Strzał. Magazyn o broni), od listopada 2016 roku wydawany jest pod obecną nazwą (z dodatkiem „pro libertate”). Integralną częścią pisma jest skojarzoną z nim strona internetowa (niebawem portal tematyczny) www.strzal.pl

Czasopismo prezentuje najwyższy poziom fachowy i edytorski – w skład zespołu autorów oraz stałych współpracowników wchodzi większość liczących się ekspertów do spraw broni i strzelectwa z naszego kraju, jest także silna grupa autorów zagranicznych: głównie z Czech, Holandii, Niemiec oraz Stanów Zjednoczonych. Z czasopismem współpracują Łukasz Warzecha i Wojciech Cejrowski.

Więcej informacji o wydawnictwie pod adresem: www.strzał.pl

Z redakcją magazynu STRZAŁ.PL będziecie mogli porozmawiać w czasie Targów Euro Target Show już w październiku, zapraszamy!