📢 Dziękujemy za tegoroczną edycję 📢 Do zobaczenia w 2025  

Organizator:

MILMAG patronem medialnym Targów Euro Target Show

Podziel się

Z przyjemnością informujemy, że październikowe wydarzenie Euro Target Show zostało objęte patronatem medialnym przez serwisy informacyjne MILMAG.

MILMAG to branżowe serwisy informacyjne skupiające się na zagadnieniach z zakresu obronności i przemysłu zbrojeniowego, strzelectwa oraz szeroko pojętego aktywnego stylu życia.

W dziale Defense&Space znaleźć można najnowsze informacje z dziedziny wojskowości, aktualności dotyczące resortów siłowych, cyberbezpieczeństwa, polityki oraz nowości w uzbrojeniu. Publikujemy analizy i wywiady. Opisujemy również problematykę podboju kosmosu.

Dział Shooting koncentruje się na broni strzeleckiej. Znajdziecie tam nie tylko informacje o nowościach na rynku i testy sprzętu, ale także poradniki z zakresu strzelectwa dynamicznego i bojowego, relacje z targów, porady prawne i wiele innych interesujących materiałów.

Adventure to dział w którym publikujemy materiały z zakresu aktywnej i odpowiedzialnej turystyki, bushcraftu i survivalu, recenzje sprzętu obozowego oraz odzieży, poradniki dotyczące spędzania czasu na łonie przyrody.

Więcej informacji o serwisie pod adresem: www.milmag.pl