📢 Zapraszamy na Euro Target Show 📢 21-23 marca 2025!  

Organizator:

Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniach pneumatycznych

Podziel się

Euro TARGET SHOW to nie tylko wystawy i prezentacje produktów z branży strzeleckiej, ale również miejsce, gdzie można zobaczyć najlepszych strzelców w akcji. W sobotę odbędą się „Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniach pneumatycznych z Super Finałem o Puchar Prezesa Grupy MTP” Program zawodów jest niezwykle bogaty i zawiera wiele interesujących konkurencji.

EURO TARGET SHOW to nie tylko wystawy i prezentacje produktów z branży strzeleckiej, ale również miejsce, gdzie można zobaczyć najlepszych strzelców w akcji. W tym roku Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniach pneumatycznych będą stanowić niezwykłe wydarzenie dla miłośników broni i strzelectwa.

Program zawodów jest niezwykle bogaty i zawiera wiele interesujących konkurencji. W sobotę, odbędą się „Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniach pneumatycznych z Super Finałem o Puchar Prezesa Grupy MTP”, które zostaną zorganizowane przez Grupę MTP oraz Wielkopolskie Strzelectwo. W niedzielę natomiast, będzie miała miejsce „Zawody pokazowe w konkurencjach strzelectwa olimpijskiego o Puchar Prezesa Grupy MTP”, także organizowane przez Grupę MTP i Wielkopolskie Strzelectwo.

 

 

 

 

Niezwykle ciekawą atrakcji będą również „Pokazy strzelectwa dynamicznego w formule IDPA”, które odbędą się zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Tylko na EURO TARGET SHOW można zobaczyć, jak profesjonalni strzelcy radzą sobie w różnych sytuacjach i jak prezentują swoje umiejętności. Nie można przegapić tej okazji, aby zobaczyć najlepszych strzelców w akcji i poznać najnowsze produkty z branży.

Program Zawody Publicznosc REGULAMIN