Organizator: Grupa MTP

Polski Związek Łowiecki partnerem strategicznym Euro Target Show

Podziel się

Poznajcie partnera strategicznego targów Euro Target Show 2020.

Z dumą informujemy, że partnerem strategicznym Euro Target Show został Polski Związek Łowiecki. Jest to najstarsza, ogólnopolska organizacja zrzeszająca już od 1923 roku polskich myśliwych i koła łowieckie.

Polski Związek Łowiecki jest członkiem wielu ważnych międzynarodowych organizacji służących promocji łowiectwa i ochrony przyrody, w tym Federacji Związków Łowieckich Krajów UE (FACE), która pełni rolę organu doradczego Parlamentu Europejskiego, a także CIC.

ETS, jako następca targów KNIEJE, jest bardzo ważnym świętem w kalendarzu wydarzeń wystawienniczych dla środowiska myśliwskiego. Euro Target Show odbędzie się w duchu kultury łowieckiej – ze zwyczajami i ceremoniałem łowieckim w oparciu o zasady etyki i tradycji Polskiego Związku Łowieckiego. ETS stworzy także możliwość odkrywania nowatorskich rozwiązań wykorzystywanych w łowiectwie.

Program Euro Target Show, stworzony w myśl idei przyświecających PZŁ, zakłada szereg prelekcji i wykładów dotyczących m.in. ochrony przyrody czy nowych technologii wykorzystywanych w łowiectwie. Dodatkowo ETS to najszersza oferta wystawiennicza w Polsce i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie związane z każdym aspektem myślistwa oraz łowiectwa – wliczając m.in. wystawę psów rasowych, pokazy kulinarne kuchni myśliwskiej czy wystawy samochodów terenowych.  

Misją targów ETS jest podkreślenie istotnej roli myślistwa w Polsce w ochronie przyrody oraz zwalczaniu kłusownictwa w oparciu o prawo, tradycję oraz zasady etyki łowieckiej. Euro Target Show to doskonała okazja do wymiany doświadczeń myśliwych z całego kraju jak i dobry start dla osób, które planują rozpocząć przygodę z myślistwem.

Zobacz spot promujący myślistwo na ETS