📢 Zapraszamy na Euro Target Show 📢 21-23 marca 2025!  

Organizator:

Polski Związek Młodzieży Łowieckiej Patronem Euro Target Show 2022

Podziel się

Z radością pragniemy poinformować, że Polski Związek Młodzieży Łowieckiej objął patronatem zbliżające się Targi Euro Target Show.

Na wzór organizacji skautowych Polski Związek Młodzieży Łowieckiej skupia młodych ludzi w celu rozwoju
i kształtowania ich postaw zgodnych z bliskimi im wartościami dotyczącymi otaczającego nas świata przyrody. Zgodnie z literą prawa pragną mieć wpływ na kreowanie zainteresowań i pasji młodzieży. Zamierzają realizować, w dwóch grupach wiekowych, program edukacyjno-rozwojowy w dziedzinach związanych z wiedzą o środowisku naturalnym, świecie roślin i zwierząt, powiązanych z ekologią, łowiectwem, leśnictwem
i rolnictwem w oparciu o zdrowy i aktywny tryb życia. Ważnym elementem działalności Polskiego Związku Młodzieży Łowieckiej jest kształtowanie koleżeństwa, przyjaźni, odpowiedzialności za drugiego człowieka, poszanowania wartości, tradycji, szeroko pojętej etyki, kultury osobistej oraz tolerancji.

Struktura organizacyjna oparta jest na drużynach, władzach terenowych (miejscowości), władzach okręgowych (województwa) i centralnych.

Więcej informacji o organizacji znajdziecie na profilu FB -> @polskizwiazekmlodziezylowieckiej

Z przedstawicielem Polskiego Związku Młodzieży Łowieckiej będzie mogli spotkać się i osobiście porozmawiać podczas marcowych Targów Euro Target Show. Serdecznie zapraszamy!