📢 Dziękujemy 📢 Do zobaczenia za rok 📢  

Organizator:

Polski Związek Strzelectwa Sportowego Patronem ETS

Podziel się

Z dumą informujemy, że partnerem bloku strzelectwa na Euro Target Show został Polski Związek Strzelectwa Sportowego. PZSS zrzesza i szkoli kadry narodowe osiągając sukcesy na międzynarodowych arenach.

Okazją do ogłoszenia objęcia Patronatu były Mistrzostwa Europy w Strzelectwie Sportowym. – Cieszymy się, że PZSS dołącza do grona Patronów bloku strzeleckiego na ETS, mamy nadzieję, że nasze targi i współpraca ze związkiem przyczynią się do promocji i uprawiania strzelectwa sportowego w Polsce. – mówi Jakub Patelka, Dyrektor targów ETS.

Zarówno pasjonaci jak i zawodowcy, którzy odwiedzą ETS będą mieli okazję poznać najnowsze trendy z trzech bloków tematycznych: każdej dziedziny myślistwa, strzelectwa oraz szeroko rozumianego survivalu - od optyki strzeleckiej i łucznictwa, przez wyposażenie oraz akcesoria dla strzelnic, po broń i amunicję (także sportową), wyposażenie taktyczne, pojazdy terenowe czy odzież oraz obuwie.

PZSS został Partonem bloku strzelectwa, który jest kontynuacją targów Shooting Pro i łączy
w sobie strzelectwo sportowe i survival. Pojawi się na nim większość polskich importerów broni, a uczestnicy Euro Target Show jako pierwsi w Polsce będą mogli zapoznać się z światowymi premierami na polskim rynku. Podczas targów spotkają się też doświadczeni strzelcy oraz łucznicy z całego kraju.  Jest to dobry start dla osób, które planują rozpocząć przygodę ze strzelectwem, jak i tych doświadczonych. W programie targów znajdą się także liczne prelekcje nt. posiadania broni w Polsce i bezpieczeństwa.

Swoją obecność na targach potwierdziły największe sklepy z bronią i akcesoriami – m.in. M.K. Szuster, Kaliber, Pro Hunting Hubertus, Sklep Szóstak czy Hubertus Chodzież (pełna lista marek znajduje się na stronie www.eurotargetshow.pl ). Oprócz topowych marek na ETS pojawi się strefa rzemieślników z wyrobami ze skóry czy dziełami knifemakerów.