📢 Dziękujemy za tegoroczną edycję 📢 Do zobaczenia w 2025  

Organizator:

Poradnik Łowiecki patronem medialnym Euro Target Show

Podziel się

Z przyjemnością informujemy, że październikowe wydarzenie zostało objęte patronem medialnym przez firmę Poradnik Łowiecki

Poradnik Łowiecki to firma rodzinna działająca od około 20 lat. W ostatnich 15 latach rozwijała swoją działalność głównie na rynku łowieckim, dzięki czemu nabrali doświadczenia i niezbędnej praktyki na tym prężnie rozwijającym się w Polsce rynku wyrobów i usług związanych z szeroko rozumianym łowiectwem, polowaniami, usługami i produktami skierowanymi do myśliwych.

Firma specjalizuje się w pośrednictwie i kontaktach pomiędzy wszystkimi firmami związanymi z łowiectwem. Ułatwiają dotarcie zagranicznym podmiotom do firm polskich takich jak sklepy, organizatorzy polowań, producenci i hurtownicy sprzętu oraz akcesoriów łowieckich. Wydają również internetowy kwartalnik dla myśliwych oraz prowadzą bazę firm i komercyjnych ofert łowieckich co ułatwia nam dotarcie do wszystkich zainteresowanych podmiotów oraz zapewnia, że każda informacja trafia do grona wyselekcjonowanych odbiorców.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.poradniklowiecki.pl. Serdecznie zapraszamy!