📢 Dziękujemy 📢 Do zobaczenia za rok 📢  

Organizator:

portalstrzelecki.pl patronem medialnym Euro Target Show 2022

Podziel się

Pragniemy poinformować, że grona Patronów Medialnych dołączył portalstrzelecki.pl.

portalstrzelecki.pl to internetowy magazyn lifestyle’owy dla strzelców, sympatyków strzelectwa i outdoru. Tworzony przez strzelców dla strzelców.  

To wiodący w Polsce internetowy magazyn lifestyle’owy obejmujący wiele tematów związanych ze strzelectwem, bronią i outdorem. Koncentrują się na interesujących ludziach, miejscach i wydarzeniach. 

Redakcję portalu tworzy prężnie działający zespół, który z pasją przygotowuje wszystkie materiały redakcyjne. Współpracownicy, to czujni obserwatorzy, którzy na co dzień łączą pracę zawodową z pasją. Pracują nad autorskimi tekstami, śledzą nowinki z rynku, które w miarę możliwości testują i opisują uwzględniając uwagi, sugestie i komentarze czytelników.

Portal podzielony jest na następujące działy tematyczne:

  • Zawody strzeleckie
  • Broń
  • Amunicja
  • Optyka
  • Wyposażenie
  • Warsztaty i szkolenia
  • Ogłoszenia
  • Zawody ON-LINE

Z portalem będziesz mógł  śledzić wyniki zawodów strzeleckich ON-LINE. Dowiesz się, jako pierwszy o nowościach na rynku broni, amunicji, optyki i akcesoriów. Znajdziesz tu ciekawe warsztaty i szkolenia strzeleckie organizowane przez doświadczonych strzelców.

Za pośrednictwem portalu zarejestrujesz się na wybrane zawody lub wykupisz udział szkoleniu korzystając z platformy przelewy24.pl

Według innowacyjnego pomysłu powstała aplikacja internetowa “© SHOOTER STATS, 2019” shooterstats.pl , która rozwiązuje wiele problemów organizatorów zawodów strzeleckich. Podnosi komfort i szybkość zliczania punktów oraz drukuje niezbędne dokumenty. Wyniki wpisywane do systemu są ON-LINE prezentowane na stronie portalstrzelecki.pl. Łatwy dostęp do historycznych wyników.

Dodatkowo angażują się w akcje społeczne, które mają na celu pomoc Weteranom i społeczności strzeleckiej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową -> www.portalstrzelecki.pl