📢 Dziękujemy za tegoroczną edycję 📢 Do zobaczenia w 2025  

Organizator:

Przemysław Malec gościem Euro Target Show 2022

Podziel się

W trakcie Euro Target Show 2022 Przemysław Malec przedstawi Wam myśliwskie specjały na stoisku DarzBór TV oraz poprowadzi prelekcję na Scenie Głównej - myśliwskiej.

Przemysław Malec jest redaktorem naczelnym Darz Bór TV. Kanał najpopularniejszego w Polsce telewizyjnego magazynu dla myśliwych i pasjonatów łowiectwa. Premiera w każdy poniedziałek, o godzinie 21:10, tylko w telewizji Adventure HD.

DARZ BÓR to nie tylko 25 minut programu raz w tygodniu. To też wiele dodatkowych propozycji wideo na stronie www.darzbortv.pl oraz na kanale YouTube. Co tydzień w nowym odcinku prezentują pozytywną stronę łowiectwa, czyli pokazują je takim, jakim jest naprawdę!

 

 

Sam o sobie mówi, że:

  • Bycie na łonie dzikiej przyrody to dla mnie zawsze niesamowita przygoda i spora dawka nauki.
  • Podglądam dziką przyrodę, smakuję jej dary, dzielę się jej smakiem z innymi, pokazuję jak ona wygląda nie tylko w Polsce ale i na świecie.
  • Jestem od ponad 26 lat myśliwym. Polowałem na trzech kontynentach w kilkunastu różnych krajach. Byłem w Afryce, Ameryce Północnej, i oczywiście najczęściej poluję w Polsce czyli w najlepszych łowiskach Europy.
  • Każda wyprawa "gdzieś tam" to dla mnie zbieranie doświadczeń łowieckich, traperskich i kulinarnych. To poznawanie nowe znajomości, ale i inspiracje. Zawsze tam, gdzie jestem najważniejsza jest nie tylko dzika przyroda, ale i ludzie z ich kuchnią, przyzwyczajeniami, tradycją czy uprzedzeniami.
  • Kiedy wracam z takiej wyprawy gdzieś w Afryce, Kanadzie, czy z pobytu za Kołem Podbiegunowym, albo z polowania w Alpach, lub z centralnej Polski, wiem jedno... większość z nas myśliwych poluje, by zjeść doskonałe dzikie mięso. Ja również. Cała reszta to tylko dzika przygoda”.

Przemysław Malec poprowadzi prelekcję z degustacją "Od stołu do pola" na Scenie Głównej - 27 marca (niedziela) o godz. 11:45.

Serdecznie zapraszamy!