📢 Dziękujemy 📢 Do zobaczenia za rok 📢  

Organizator:

se-LEKCJA z Zacharem

Podziel się

Chcesz sprawdzić swoją siłę i kondycję fizyczną? Zapisz się na trening sprawnościowy z Zacharem, byłym żołnierzem Wojsk Specjalnych i sprawdź swoje granice wytrzymałości!

 

Zapraszamy uczniów szkół mundurowych oraz zainteresowaną młodzież tematyką militariów i sportem -  na trening “se-LEKCJA z Zacharem”. Podczas treningu będzie można sprawdzić swoją wytrzymałość i motywacje w działaniu!

Trening jest przeznaczony dla młodzieży od 15 roku życia. 

Będzie to rywalizacja parami!

Wymagane są wcześniejsze zapisy:

Terminy treningów:

  • sobota: 26.03.2022 - 11:45 (czas trwania treningu - 60 min), 15:45 (czas trwania treningu - 60 min)
  • niedziela: 27.03.2022 -11:45 (czas trwania treningu - 60 min), 15:45 (czas trwania treningu - 60 min)

Informujemy, że rejestracja na trening nie jest jednoznaczna z otrzymaniem biletu wstępu (należy zakupić bilet wstępu na Targi Euro Target Show 2022).

Każdy kto chce wziąć udział w se-LEKCJA z Zacharem musi wypełnić KARTĘ UCZESTNICTWA:

Pamiętaj, zabierz wypełnioną i podpisaną kartę uczestnictwa na Targi!

REJESTRACJA se-LEKCJA z Zacharem KUP BILET

 

Wojciech Zacharków ps. "Zachar" jest byłym żołnierzem Wojsk Specjalnych, który w latach 2011-2017 kierował selekcją do Jednostki Wojsk Specjalnych AGAT. Odpowiedzialny był za rekrutację do Jednostki, kursy bazowe oraz szkolenia specjalistyczne. Odpowiadał za szkolenia strzeleckie, wysokościowe, kursy przetrwania, kursy śmigłowcowe, szkolił kadry instruktorskie w narciarstwie i wspinaczce.

Podczas 20-letniej służby uczestniczył w 4 misjach bojowych: dwukrotnie w Iraku, w Afganistanie i Czadzie. Za udział w misjach odznaczony został między innymi Krzyżem Zasługi za Dzielność.

Od 2017 roku na emeryturze, prowadzi szkolenia które mają na celu przygotować uczestników do górskiego etapu Selekcji do Wojsk Specjalnych oraz opracował autorski program szkolenia fizycznego żołnierza Wojsk Specjalnych.