📢 Zapraszamy na Euro Target Show 📢 21-23 marca 2025!  

Organizator:

Spotkanie pasjonatów już w marcu w Poznaniu!

Podziel się

Euro Target Show to nowa formuła Targów Łowieckich KNIEJE, Survival Force Expo oraz ShootingPro, które zostały połączone w jedno wydarzenie. Druga edycja odbędzie się 17-19 marca 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dzięki obecności większości polskich i zagranicznych wystawców staniemy się ważnym wydarzeniem w Polsce dla branży myśliwskiej, strzeleckiej, militarnej oraz survivalowej. Uczestnicy jako pierwsi w Polsce będą mogli zapoznać się z premierami na polskim rynku.

 

Zarówno pasjonaci jak i zawodowcy, którzy odwiedzą targi będą mieli okazję poznać najnowsze trendy z każdej dziedziny myślistwa, strzelectwa oraz szeroko rozumianego outdooru - od optyki strzeleckiej i łucznictwa, przez wyposażenie oraz akcesoria dla strzelnic, po broń i amunicję (także sportową), wyposażenie taktyczne, pojazdy terenowe czy odzież oraz obuwie. Oprócz topowych marek na targach pojawi się strefa rzemieślników z wyrobami ze skóry czy dziełami knifemakerów.

 

Wydarzenia towarzyszące

 

Przygotowaliśmy dla Was zróżnicowany program prelekcji poruszających najistotniejsze tematy z branży myśliwskiej, strzeleckiej, survivalowej i militarnej. Szeroka oferta od wystawców zostanie uzupełniona szeregiem atrakcji i rozbudowanym programem dla każdej pasji. Podczas tegorocznej edycji Targów pragniemy świętować z pasjonatami myślistwa i z Myśliwymi, tak ważny dla Polskiego Związku Łowieckiego Jubileusz 100-lecia istnienia. Istotnym punktem będą również „Zawody Sportowe w Strzelectwie Pneumatycznym” współorganizowane przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego oraz Grupę MTP. Oprócz tego w sobotę i niedzielę zostaną zaprezentowane pokazy strzelectwa dynamicznego w formule IDPA. Dodatkowo na scenie głównej odbędzie się koncert sygnalistów, pokazy mody, pokazy psów i sokolnictwa, debata na temat wizerunku myśliwego, prelekcję i warsztaty, myśliwska strefa gastronomiczna i degustacje kulinarne oraz wiele innych.

 

Podziemny parking PWK 

 

Podczas trwania Targów Euro Target Show do dyspozycji uczestników wydarzenia będzie wielopoziomowy podziemny parking PWK na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obiekt liczy 650 miejsc parkingowych i jest zlokalizowany przy ulicy Głogowskiej 11 - wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP, w miejscu po byłej restauracji Adria.