📢 Dziękujemy 📢 Do zobaczenia za rok 📢  

Organizator:

Targi Euro Target Show mają nowy termin

Podziel się

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia oraz stworzenie odpowiednich warunków do spotkań całej branży myśliwskiej, strzeleckiej i survivalowej, Zarząd Grupy MTP podjął trudną decyzję o przeniesieniu październikowej edycji targów Euro Target Show na termin 25-27 marca 2022.

 

Targi Euro Target Show to najciekawsze wydarzenie w Polsce, skierowane do pasjonatów myślistwa, strzelectwa i survivalu, podczas którego swoją ofertę prezentują wiodące firmy oraz producenci i dystrybutorzy broni, akcesoriów myśliwskich oraz sprzętu survivalowego z Polski i zagranicy.

Wierzymy, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wykorzystamy w pełni do stworzenia wyjątkowego wydarzenia z bogatą ofertą wystawców dedykowaną pasjonatom myślistwa, strzelectwa i survivalu.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i mogą zostać wykorzystane w nowym terminie targów. Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl do dnia 30 listopada 2021r. Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę voucher prosimy o kontakt zwroty na adres: info@tobilet.pl w terminie do dnia 23 grudnia 2021r.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów, w tym z udostępnianie pomieszczeń i powierzchni na imprezy targowe, szkolenia, konferencje lub egzaminy, a także prowadzący działalność kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, w tym na świadczenie usług dodatkowych związanych z udostępnieniem powierzchni lub pomieszczeń, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z negatywnymi skutkami COVID-19, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.”

Do zobaczenia 25-27 marca 2022 roku!

Z poważaniem
Zespół Euro Target Show