📢 Dziękujemy za tegoroczną edycję 📢 Do zobaczenia w 2025  

Organizator:

Targi Euro Target Show uważamy za otwarte!

Podziel się

Dzisiaj oficjalnie rozpoczęliśmy 3-dniowe święto pasjonatów myślistwa, strzelectwa, surivalu i militariów. Pawilony 5 i 5A na Międzynarodowych Targach Poznańskich zamieniły się się w ogromną strefę aktywności outdoorowych związanych z myślistwem, strzelectwem, survivalem, militariami, pokazami psów myśliwskich i porad groomerskich.

 

 

Oficjalne otwarcie targów odbyło się o godzinie 12:00. Na ceremonii rozpoczęcia pojawili się zaproszeni goście, w wśród których byli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji państwowych, właściciele firm z branży łowieckiej, reprezentanci branży oraz policji i wojska.

Podczas ceremonii otwarcia, przemawiał m.in. Przewodniczący Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego, Łowczy Krajowy – Paweł Lisiak, który odniósł się do początków łowiectwa, które rozpoczęło się na ziemiach Wielkopolski.

Odbyło się także uroczyste wręczenie statuetki z okazji jubileuszu 100-lecia Polskiego Związku Łowiectwa, która została wręczona na ręce Łowczego Krajowego przez Wiceprezesa GrupyMTP Filipa Bittnera.

Euro Target Show to doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w branży łowieckiej, strzeleckiej, survivalu oraz strzelectwa. Wśród wystawców można znaleźć produkty dla początkujących i zaawansowanych, a także skorzystać z porad i wsparcia specjalistów z tej dziedziny.

 

 

 

 

 

Przed nami jeszcze 2 dni targów. Emocji i wrażeń na pewno nie zabraknie.

Przed nami jeszcze więcej interesujących wydarzeń, na które SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Bilety Program wydarzeń