Organizator: Grupa MTP

Targi myślistwa, strzelectwa i survivalu Euro Target Show 2020 przeniesione do Poznania

Podziel się

Informujemy, że targi Euro Target Show, które miały odbyć się 9-11 października 2020r. w Warszawie zostały przeniesione do Poznania na 2021r.

 

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, oraz stworzenie odpowiednich warunków do spotkań całej branży myśliwskiej, strzeleckiej i survivalowej, pragniemy poinformować Państwa, że targi myślistwa, strzelectwa i survivalu – Euro Target Show zostają przeniesione do Poznania. Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w terminie 26-28 marca 2021 roku.

Naszą ambicją jest stworzenie największego wydarzenia wystawienniczego poświęconego branży myśliwskiej, strzeleckiej i survivalowej w Polsce.

Liczymy, że organizacja wydarzenia w stolicy Wielkopolski, gdzie kultura łowiecka ma silną i wysoką pozycję, przyczyni się do stworzenia wartościowej biznesowo, atrakcyjnej merytorycznie i opłacalnej dla wszystkich uczestników imprezy.  Już teraz gorąco zachęcamy Państwa do wpisania nowego terminu wydarzenia Euro Target Show 2021 do Państwa kalendarzy.

Zespół organizacyjny targów Euro Target Show