Organizator: Grupa MTP

Topowe MARKI na Euro Target Show

Podziel się

Euro Target Show czyli targi produktów myśliwskich, strzeleckich, survivalowych i militarnych. Zobacz, kto już jest z nami.

Blisko 70 marek topowych dostawców broni, sprzętu i akcesoriów już potwierdziło swój udział w Euro Target Show. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-11 października 2020 roku w Global EXPO w Warszawie. Partnerem strategicznym Euro Target Show jest Polski Związek Łowiecki.

Dzięki obecności większości polskich importerów broni Euro Target Show stanie się najważniejszym wydarzeniem w Polsce dla branży myśliwskiej, strzeleckiej, militarnej oraz survivalowej. To właśnie w Warszawie w 2020 wiele firm szykuje premiery na rynku polskim, tuż po największych europejskich targach broni – IWA w Norymberdze. Uczestnicy Euro Target Show jako pierwsi w Polsce będą mogli zapoznać się z światowymi premierami na polskim rynku.

 

Zarówno pasjonaci jak i zawodowcy, którzy odwiedzą ETS będą mieli okazję poznać najnowsze trendy z każdej dziedziny myślistwa, strzelectwa oraz szeroko rozumianego outdooru - od optyki strzeleckiej i łucznictwa, przez wyposażenie oraz akcesoria dla strzelnic, po broń i amunicję (także sportową), wyposażenie taktyczne, pojazdy terenowe czy odzież oraz obuwie.

Swoją obecność na targach potwierdziły największe sklepy z bronią i akcesoriami – m.in. M.K. Szuster, Kaliber, Incorsa, Pro Hunting Hubertus czy Hubertus Chodzież (pełna lista marek znajduje się w dołączonej infografice). Oprócz topowych marek na ETS pojawi się strefa rzemieślników z wyrobami ze skóry czy dziełami knifemakerów.

Szeroka oferta od wystawców zostanie uzupełniona szeregiem atrakcji i bardzo rozbudowanym programem dla każdej pasji. Organizatorzy przygotowują zróżnicowany program prelekcji poruszających najistotniejsze tematy z branży myśliwskiej, strzeleckiej, survivalowej i militarnej.  Euro Target Show to także doskonała okazja do spotkania z najważniejszymi przedstawicielami wspomnianych branż. Dodatkowymi atrakcjami będą m.in. strzelnice czy pojazdy.

ZOBACZ SKLEPY I MARKI, KTÓRE POJAWIĄ NA EURO TARGET SHOW (STAN NA GRUDZIEŃ 2019)