📢 Dziękujemy 📢 Do zobaczenia za rok 📢  

Organizator:

Wisport wystawcą Euro Target Show 2022

Podziel się

Przedstawiamy kolejnego Wystawcę na Euro Target Show 2022. Wisport - firma założona w 1984 roku w Polsce. Firma WISPORT jest producentem najwyższej jakości sprzętu outdoorowego.

Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy plecaków: trekingowych, turystycznych, wojskowych, survivalowych, myśliwskich, miejskich i specjalistycznych. Są również dostawcą projektów
i produkcji na zamówienie. Ich klienci to ponad 100 sprzedawców detalicznych w całej Europie.

 

Dokładają wszelkich starań, aby dostarczać innowacyjne projekty i stosować najbardziej zaawansowane materiały, jednak ich największą troską przez 3 dekady była jakość. Wierzą, że klienci powinni móc polegać na ich produktach w każdej możliwej sytuacji. Nieustannie starają się ulepszać swoje produkty na każdym etapie cyklu ich życia. Projekty, zasoby i metody produkcji są na bieżąco aktualizowane i ulepszane, aby móc korzystać z najnowszych osiągnięć w zakresie projektowania i materiałów. Nieustannie pracują z najbardziej wymagającymi klientami, takimi jak profesjonalni podróżnicy lub żołnierze sił specjalnych. Starają się, aby zaoferować najlepszą możliwą gamę produktów, która spełni i przewyższy wszelkie oczekiwania.

Cały proces projektowania i produkcji znajduje się w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów firmy Wisport na www.wisport.com.pl oraz na stoisku w trakcie targów Euro Target Show 2022. 

Do zobaczenia!