📢 Dziękujemy 📢 Do zobaczenia za rok 📢  

Organizator:

Wyjątkowe spotkanie pasjonatów - Targi EURO TARGET SHOW

Podziel się

Długo wyczekiwane spotkanie pasjonatów myślistwa, łowiectwa, strzelectwa i survivalu już wkrótce! Euro Target Show, czyli nowa odsłona Targów Łowieckich KNIEJE, Survival Force Expo oraz ShootingPro odbędzie się 25-27 marca 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Pawilon 5 MTP zmieni się na 3 dni w olbrzymią strefą aktywności outdoorowych – szeroka oferta wystawców zostanie uzupełniona szeregiem atrakcji i rozbudowanym programem dla publiczności. Strefy pokazowe obejmą myślistwo, strzelectwo, survival, militaria, przysmaki z dziczyzny i wiele innych!

Sezon na outdoor

Cieplejsza połowa roku kusi długimi wyjściami na świeże powietrze. Jak przygotować się do kontaktu z dziką przyrodą? Jakie aktywności są jeszcze do odkrycia? Euro Target Show zapewni wszystkim zwiedzającym solidną porcję wiedzy, inspiracji i motywacji, a także umożliwi zakup wyposażenia
i akcesoriów. Wystawcy zaprezentują szeroką ofertę produktów dla pasjonatów i profesjonalistów: odzież i obuwie myśliwskie i survivalove, akcesoria outdoorowe, pirotechnikę specjalistyczną oraz wyposażenie i akcesoria strzeleckie, w tym optykę profesjonalną.

Aktywni nie znoszą nudy!

Na wszystkich spragnionych mocnych wrażeń zwiedzających czekać będzie 6 różnych strzelnic (sportowa, multimedialna, IPSC, łucznicza, ASG, wojskowa) i 9 stref pokazowych (edukacji przyrodniczej, edukacji surwiwalowej, motywacji i przetrwania, jednostek i pojazdów wojskowych, Knives & Knifemaking, psów myśliwskich i porad groomerskich, mody myśliwskiej, wioska hamakowa i myśliwska strefa gastronomiczna).

Ludzie ze stali

Euro Target Show 2022 to okazja do spotkania z niezwykłymi ludźmi – ambasadorami i gośćmi targów, wśród których znaleźli się: Iwona Guzowska – mistrzyni świata w boksie zawodowym i kick-boxingu, Paweł „NAVAL” Maleńczuk – były żołnierz GROM, Seweryn „Piechur” Kubicki i Paweł „Szlendi” Szlendak – survivalowcy, Szymon Jarosiewicz – wybitny strzelec, Wojciech „Zachar” Zacharków – były żołnierz Wojsk Specjalnych oraz Alicja „Fruzia” Fruzińska – Diana i Przemek Malec – myśliwy, podróżnik i pasjonat kuchni myśliwskiej.

Szczegółowy program wydarzeń dostępny znajdziesz TUTAJ 

Zapisz się na se-LEKCJA z Zacharem TUTAJ

Targi EURO TARGET SHOW - Co, gdzie, kiedy?

Euro Target Show potrwa od 25 do 27 marca. Wszystkich, którzy chcą przeżyć weekend pełen atrakcji zapraszamy do pawilonu numer 5 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

 • piątek, 25 marca (11:00 - 19:00) - DZIEŃ VIP
 • sobota, 26 marca (10:00 - 18:00) - DZIEŃ DLA SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI
 • niedziela, 27 marca (10:00 - 17:00) - DZIEŃ DLA SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI

Bilety na wydarzenie są dostępne na platformie ToBilet.pl 

 • Bilet jednokrotny dla publiczności (25.03) - 65 zł
 • Bilet jednokrotny dla publiczności (26.03, 27.03) - 35 zł
 • Bilet jednokrotny dla szkół i grup zorganizowanych, min. 15 osób ( 26.03, 27.03)  - 20 zł
 • Bilet jednokrotny dla uczniów i studentów do 26 roku życia (26.03, 27.03) - 20 zł
 • Bilet jednokrotny dla posiadaczy KDR (26.03, 27.03) - 20 zł
 • Bilet jednokrotny dla dziecka do 6 lat (26.03, 27.03) - 0 zł
 • Karta parkingowa, jednorazowa - 45 zł
 • Karta parkingowa, wielokrotna - 125 zł

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:

Paulina Kajewska
Iga Jarocińska