📢 Dziękujemy 📢 Do zobaczenia za rok 📢  

Organizator:

ZACHAR Ambasadorem Euro Target Show 2022

Podziel się

Do grona ambasadorów marcowych wydarzeń dołączył emerytowany żołnierz Wojsk Specjalnych w stopniu majora Wojciech Zacharków "Zachar".

 

Zachar jako były żołnierzem Wojsk Specjalnych, w latach 2011-2017 kierował selekcją do Jednostki Wojsk Specjalnych AGAT. Odpowiedzialny był za rekrutację do Jednostki, kursy bazowe oraz szkolenia specjalistyczne. Odpowiadał za szkolenia strzeleckie, wysokościowe, kursy przetrwania, kursy śmigłowcowe, szkolił kadry instruktorskie w narciarstwie i wspinaczce.
Podczas 20-letniej służby uczestniczył w 4 misjach bojowych: dwukrotnie w Iraku, w Afganistanie i Czadzie. Za udział w misjach odznaczony został między innymi Krzyżem Zasługi za Dzielność.

Od 2017 roku na emeryturze, prowadzi szkolenia które mają  na celu przygotować uczestników do górskiego etapu Selekcji do Wojsk Specjalnych oraz opracował autorski program szkolenia fizycznego żołnierza Wojsk Specjalnych.

W 2019 roku, brał udział w programie Discovery Channel: “Granice Wytrzymałości Zachara”, gdzie przetrwał dziesięć zimowych dni i nocy w Górach Izerskich, mając do dyspozycji tylko nóż i krzesiwo.

W 2020, razem z Polską drużyną, wygrali legendarne zawody w Walii organizowane przez brytyjskie jednostki specjalne Special Air Service (SAS) w 3 konkurencjach w górach, w których realizowane są Selekcje do SAS.

W 2020 roku, prowadzący programu “Trec Challenge”, gdzie na wzór Selekcji, sportowcy, kulturyści mieli stawić czoło swoim fobiom i pokonać granice swoich wytrzymałości podczas ekstremalnych wyzwań w górach, jaskiniach, współdziałając ze śmigłowcami, na strzelnicach.

Organizator sportowych eventów, charytatywnie:

  • Już 5 edycji Maraton-Selekcja - Memoriał płk Berdychowskiego, twórcy i pierwszego Dowódca JW. AGAT, ekstremalny bieg w umundurowaniu z obciążeniem, w Bieszczadach, z zadaniami specjalnymi i ze strzelaniem
  • 2 edycje The Murph Challenge Poland, crossfitowe zawody (1600m bieg, 100 podciągnięć, 200 pompek, 300 przysiadów, 1600m bieg w kamizelce obciążeniowej) w wersji online oraz stacjonarnych w jednostkach wojskowych oraz z finałem w Arenie, hali widowiskowo-sportowej w Gliwicach.
  • Z tych wszystkich eventów dochód jest przeznaczany na fundacje wspierające weteranów i ich rodziny.

Laureat prestiżowej nagrody Polski Zbrojnej - Buzdygan, na 100-lecie wydawnictwa.

Ambasador:

  • Trec Nutrition
  • Gerber Gear
  • Thorn Fit

Więcej informacji o naszym Ambasadorze znajdziecie na:

 

W trakcie naszego wydarzenia odbędzie się se-LEKCJA z Zacharem, podczas których będzie mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną i wytrzymałość. Zapisz się już dziś!

REJESTRACJA se-LEKCJA z ZACHAREM