📢 Zapraszamy na Euro Target Show 📢 21-23 marca 2025!  

Organizator:

Zniesienie większości obostrzeń w branży targowej

Podziel się

Od 28 lutego weszły w życie nowe przepisy regulujące uczestnictwo w wydarzeniach targowych, w tym organizowanych przez nas imprez dla branży myśliwskiej, strzeleckiej, survivalowej i militarnej: Euro Target Show 25-27 marca 2022.

W związku z wydanym w dniu 25 lutego 2022 roku rozporządzenia Rady Ministrów dot. zniesienia obowiązujących do tej pory limity, w tym tych dotyczące spotkań i imprez, Grupa MTP znosi zasady dotyczące liczby uczestników wydarzeń na metr kwadratowy.


Do dnia 31 marca 2022 roku – obowiązuje nakaz zakrywania, przy pomocy maseczki, ust i nosa w ogólnodostępnych obiektach zamkniętych, w tym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Powyższe zasady sanitarne są rygorystycznie przestrzegane przez służby porządkowe.

Na platformie ToBilet od 28 lutego 2022 przestaje istnieć podział na bilety ogólne oraz bilety dla osób posiadających unijny certyfikat covid, a także zostaje zniesiony obowiązek wypełnienia ankiety epidemiologicznej.

Nowe przepisy weszły w życie 28 lutego 2022 i jednocześnie straciło moc rozporządzenie z 6 maja 2021 r.


Szczegóły: https://mtp-link.pl/f7ega

Ewentualne zmiany obowiązujących regulacji będą zależne od rozwoju sytuacji covidowej. Bezpieczeństwo wystawców i gości targowych to najwyższy priorytet Grupy MTP.