📢 Zapraszamy na Euro Target Show 📢 21-23 marca 2025!  

Organizator:

Blok Survival & Military

Podziel się

Targi survivalowe, militarne i outdooru - Survival Force Expo odbyły się po raz drugi 1-3 lutego 2019 w Poznaniu, a teraz rozwijają się do Euro Target Show!

Blok survivalu i militariów

3. edycja targów produktów i usług survivalowych oraz militarnych - Survival Force Expo

Poznaj pasjonatów militariów, airsoftu, biegów przeszkodowych, survivalu i knifemakingu!
Survival Force Expo to pierwsze w Polsce profesjonalne targi wyposażenia survivalowego i militarnego stworzone z myślą zarówno o pasjonatach jak i ludziach biznesu. Dzięki miłemu przyjęciu przez branżę i hobbystów szybko stały się najlepiej wypozycjonowanymi targami survivalu w Polsce. Teraz rosną i stają się częścią Euro Target Show!

EURO TARGET SHOW 17-19.03.2023 Poznań

Niezwykli ludzie

Niezwykła oferta oraz emocje czekają zarówno na początkujących jak i zaawansowanych pasjonatów ASG, militariów, bushcraftu, survivalu, knifemakingu, czy aktywności outdoorowych. To idealne miejsce do poznania ciekawych z ludzi z grup rekonstrukcji wojskowej, klubów tematycznych i stowarzyszeń.

Wyspecjalizowana branża

Prestiżowe warunki Międzynarodowych Targów Poznańskich przyciągają uwagę profesjonalistów. Wśród nich pojawiają się m.in. przedstawiciele sklepów ze sprzętem surivavlowym, outdoorowym, czy ASG, właściciele strzelnic i firm eventowych, trenerzy taktyki zielonej, a także branżowe media. 

Liderzy rynku zachwycą zwiedzających wyjątkową ofertą m.in. z zakresu airsoftu, paintballu i laser tagu. W ekspozycji znajdą się także akcesoria obronne, elektronika i sprzęt paramilitarny oraz survivalowy, a w tym nawigacja i GPS, drony, noktowizja, wykrywacze metalu. Odzież outdoorowa, taktyczna i militarna. Knives & knifemaking. Sprzęt obozowy i outdoorowy. Pojawią się także usługi szkoleniowe i eventowe, w szczególności oferta biegów przeszkodowych.

3 Bloki tematyczne

1 bilet upoważnia do wejścia na całe targi Euro Target Show. Prócz doskonałego wydarzenia dla fanów militariów i survivalu czekają na zwiedzających 2 inspirujące bloki tematyczne: Targi Strzelectwa Sportowego, a także Targi Łowiectwa. 

Akcja!

Zwiedzający mogą liczyć na bogaty program i emocjonujące atrakcje. Strzelnica, prelekcje, spotkania z autorytetami branżowymi oraz wystawy i pokazy to tylko część z nich. Będzie się działo!

Piątek Biznes VIP Day na targach 

Każdy przedstawiciel branży survivalowej i militarnej może otrzymać bezpłatne zaproszenie na dzień biznesowy Euro Target Show, który odbywa się 17 marca 2023. Hobbyści także mogą podpatrzeć branżę i profesjonalistów zza kulis biznesu, kupując prestiżowy bilet Biznes VIP Day. Dla firm jest to doskonała szansa na nawiązanie intratnych relacji i kontaktów z ponad 100 wystawcami, a dla pasjonatów otwiera się możliwość lepszego poznania profesjonalnej strony ich zainteresowań.

Do zobaczenia w Poznaniu 17-19 marca 2023!