📢 Zapraszamy na Euro Target Show 📢 21-23 marca 2025!  

Organizator:

Drugi dzień Euro Target Show - co działo się ważnego

Podziel się

Drugi dzień wydarzenia Euro Target Show to wspaniała frekwencja odwiedzających, nowości wystawców i arcyciekawy program wydarzenia towarzyszących. Nie często dzieje się aż tyle!

Dzień rozpoczął się serią wybitnych prelekcji. Dla każdego coś ważnego. Poruszono tematy survivalowe, myśliwskie jak i strzeleckie. Następnie poznaliśmy najpiękniejszego psa tegorocznych targów oraz pogłaskaliśmy niejednego czworonoga na stoisku Komisji Kynologicznej ZO PZŁ Poznań.
Ogromnie cieszy ilość młodzieży, która z zainteresowaniem słuchała otwartej dyskusji panelowej zachęcającej do wstąpienia do zawodowej służby mundurowej. Jednostka Wojkowa Formoza dodatkowo przeprowadziła pokaz i trening sprawnościowy, tak by każdy mógł spróbować sowich sił.
Długa kolejka ustawiała się również do smakołyków przygotowanych podczas gotowania dziczyzny z myśliwymi. Przepis niedługo dostępny na naszej stronie!
Fotoreporterzy mieli co pstrykać gdy na scenę weszły modelki i modele prezentujący modę myśliwską. Było na czym oko zawiesić. Stroje piękne, a biżuteria gustowna.
Balistyka, ustawa o broni czy najciekawsze konstrukcje roku 2023 jakie testował Michał KWIATEK Kwiatkowski to tematy, które szczególnie interesowały słuchaczy militarnych wykładów.
Prócz informacji dla profesjonalistów posłuchać było można przepięknych koncertów muzyki myśliwskiej. Ta zawsze łagodzi obyczaje i razem z przepysznym myśliwskim jedzeniem tworzyła zdecydowanie zgrany duet!
Jutrzejszy dzień zapowiada się równie interesująco.