📢 Zapraszamy na Euro Target Show 📢 21-23 marca 2025!  

Organizator:

Pokaz psów ras myśliwskich. Wybór Najpiękniejszego Psa Euro Target Show 2024

Podziel się

Poznaj rasy psów myśliwskich i wybierz z nami tego najpiękniejszego!

Psy myśliwskie są specjalnie hodowane i szkolone do celów myśliwskich, takich jak tropienie, śledzenie i odnajdywanie zwierzyny, a także współpraca z myśliwymi. Należą do nich różne rasy, takie jak jamniki, gończe, spaniele, oraz teriery myśliwskie, które są wybierane zależnie od rodzaju polowania i terenu. Każda rasa ma swoje specyficzne cechy i umiejętności, które sprawiają, że są skuteczne w swojej roli.

Psy ras myśliwskich mają zazwyczaj kilka wspólnych cech, które sprawiają, że są doskonałymi towarzyszami dla myśliwych. Oto niektóre z tych cech:

  • Wysoka inteligencja: psy myśliwskie są zazwyczaj inteligentne i mają zdolność szybkiego uczenia się, co jest niezbędne do wykonywania zadań myśliwskich, takich jak tropienie i współpraca z myśliwymi.
  • Wytrzymałość i siła: rasowe psy myśliwskie są zazwyczaj wytrzymałe i silne, co pozwala im utrzymać tempa przez długie okresy czasu podczas polowania.
  • Wysoka witalność: psy myśliwskie mają dużo energii i są bardzo witalne, co sprawia, że są gotowe do pracy przez długi czas.
  • Doskonały węch: wiele psów myśliwskich charakteryzuje się doskonałym węchem, co jest niezwykle przydatne podczas tropienia zwierzyny.
  • Zrównoważony temperament: psy myśliwskie są zazwyczaj posłuszne, odporne na stres i mają silny instynkt pracy, co sprawia, że są doskonałymi partnerami dla myśliwych.
  • Łatwość w tresurze: ze względu na ich inteligencję i chęć współpracy, psy ras myśliwskich zazwyczaj łatwo poddają się tresurze i szybko uczą się poleceń.
  • Zdolność do współpracy: psy myśliwskie są zazwyczaj bardzo oddane swoim właścicielom i chętnie współpracują z nimi podczas polowania, co sprawia, że są niezastąpionymi partnerami dla myśliwych.

Podczas Euro Target Show będzie można poznać bliżej wiele ras psów myśliwskich oraz podziwiać ich urodę. Dzięki Komisji Kynologicznej ZO PZŁ Poznań będziemy mogli dokonać wyboru, który ze wskazanych psów natomiast jest najpiękniejszy!

Pokaz psów i wybory odbędą się w sobotę 23 marca o godzinie 11:00

PROGRAM WYDARZEŃ BILETY