📢 Dziękujemy za tegoroczną edycję 📢 Do zobaczenia w 2025  

Organizator:

Blok myśliwski - KNIEJE

Podziel się

Myśliwski blok tematyczny na targach Euro Target Show to emocje, pasja i przygoda, które towarzyszą nam już od ponad 5 lat!

Blok myśliwski

6. edycja targów strzelectwa i łowiectwa - KNIEJE

 

 

1-3 lutego 2019 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się piąta edycja Targów Łowieckich KNIEJE. To trzydniowe wydarzenie odwiedziło ponad 10.000 hobbystów i przedstawicieli branży. W 2021 r targi KNIEJE stają się blokiem jeszcze większych targów strzelectwa, myślistwa i outdooru - Euro Target Show.

EURO TARGET SHOW 17-19.03.2023 Poznań

Kultura łowiecka dawniej i dziś

Dzięki zacnemu gronu wystawców, stowarzyszeniom branżowym i pasjonatom łowiectwa udało nam się stworzyć wydarzenie, gdzie tradycje stanęły na równi z innowacyjnymi technologiami. KNIEJE zachwycą zarówno doświadczonych hobbystów, jak i osoby dopiero planujące rozpocząć swoją przygodę z myślistwem. To wyjątkowa okazja do spotkania się z osobistościami łowieckiego środowiska, poznania historii, rzemiosła i kultury myśliwskiej oraz aktywnego wypoczynku.

Znakomite marki dla pasji każdego kalibru

KNIEJE to bogata oferta wystawiennicza prosto od producentów i dystrybutorów broni, amunicji, optyki, odzieży, gadżetów i dodatków dla myśliwych. W poprzednich edycjach targów KNIEJE byli z nami przedstawiciele takich marek jak: Aimpoint, Blaser MerkelSteyer Mannlicher, CZ BrnoBettinsoliBenelliAntonio Zoli, LapuaSilmaAnschutzWeihrauchFiocchi, Federal, BerettaTikka, B&P, FAM PionkiSakoAkkar, Heym, Zeiss, Mauser, Swarovski Optik  Doskonale zapowiada się również ekspozycja sprzętu turystycznego, survivalowego i pojazdów terenowych. To trzydniowe spotkanie z profesjonalnymi markami pozwoli poznać najnowsze trendy, produkty i technologie myśliwskiego świata.

3 Bloki tematyczne

1 bilet upoważnia do wejścia na całe targi Euro Target Show. Prócz doskonałego wydarzenia dla myśliwych czekają na zwiedzających 2 inspirujące bloki tematyczne: Targi Wyposażenia Survivalowego i Militarnego, a także Targi Strzelectwa Sportowego. 

Piątek Biznes VIP Day na targach 

Każdy przedstawiciel branży myśliwskiej może otrzymać bezpłatne zaproszenie na dzień biznesowy Targów Myślistwa i Strzelectwa, który odbywa się 17 marca 2023. Hobbyści także mogą podpatrzeć branżę i profesjonalistów zza kulis biznesu, kupując prestiżowy bilet Biznes VIP Day. Dla firm jest to doskonała szansa na nawiązanie intratnych relacji i kontaktów z ponad 100 wystawcami, a dla pasjonatów otwiera się możliwość lepszego poznania profesjonalnej strony ich zainteresowań.

Targi Myślistwa, Strzelectwa i Outdooru to pełne energii, emocji i dobrej atmosfery spotkanie tysięcy sympatyków łowiectwa. Wspólnie pielęgnujemy piękną tradycję.

Do zobaczenia w Poznaniu 17-19 marca 2023! Darz Bór!

Fanpage Knieje Hunting ETS