📢 Dziękujemy za tegoroczną edycję 📢 Do zobaczenia w 2025  

Organizator:

Blok strzelectwa sportowego

Podziel się

ShootingPro - targi strzelectwa sportowego i profesjonalnego - stają się częścią prestiżowego wydarzenia Euro Target Show!

Blok strzelectwa sportowego i profesjonalnego

2. edycja targów strzelectwa ShootingPro

1. edycja targów ShootingPro zadebiutowała 1-3 lutego 2019 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wraz z targami KNIEJE i Survival Force Expo przyciągnęło ponad 10.000 zwiedzających i przedstawicieli branży. W 2021 r targi ShootingPro stają się blokiem jeszcze większych targów strzelectwa, myślistwa i outdooru - Euro Target Show.

EURO TARGET SHOW 17-19.03.2023 Poznań

Najszybciej rosnące na popularności hobby w Polsce!

Strzelectwo obecnie przeżywa dynamiczny rozwój i zyskuje coraz większą popularność. W porównaniu do strzelectwa myśliwskiego nakłady na broń, amunicję oraz osprzęt regularnie rosną. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom środowiska strzeleckiego, stworzyliśmy miejsce prezentacji nowości na rynku, wymiany doświadczeń oraz integracji środowiska. Obecność na targach Euro Target Show to wspaniała okazja do prezentacji innowacyjnych produktów i usług, nawiązania trwałych relacji oraz zyskania nowych klientów.

Bogata oferta dla strzelectwa sportowego

Pośród kluczowych dziedzin, które znajdą swój udział na ShootingPRO znajdują się m.in. optyka strzelecka, łucznictwo, wyposażenie oraz akcesoria dla strzelnic, broń i amunicja sportowa, wyposażenie taktyczne oraz odzież i obuwie dla strzelców. Będą na Was czekać także niezwykłe atrakcje - zawody strzeleckie, prelekcje ważnych dla branży osób, pokazy i premiery. Nie może Was zabraknąć!

3 Bloki tematyczne

1 bilet upoważnia do wejścia na całe targi Euro Target Show. Prócz niepowtarzalnego wydarzenia dla pasjonatów strzelectwa sportowego i profesjonalnego czekają na zwiedzających 2 inspirujące bloki tematyczne: Targi Wyposażenia Survivalowego i Militarnego, a także Targi Łowiectwa. 

Piątek Biznes VIP Day na targach 

Każdy przedstawiciel branży strzeleckiej może otrzymać bezpłatne zaproszenie na dzień biznesowy Euro Target Show, który odbywa się 17 marca 2023. Hobbyści także mogą podpatrzeć branżę i profesjonalistów zza kulis biznesu, kupując prestiżowy bilet Biznes VIP Day. Dla firm jest to doskonała szansa na nawiązanie intratnych relacji i kontaktów z ponad 100 wystawcami, a dla pasjonatów otwiera się możliwość lepszego poznania profesjonalnej strony ich zainteresowań.

Targi strzelectwa na Euro Target Show to emocjonujące spotkanie pasjonatów, które musisz odwiedzić!

Do zobaczenia w Poznaniu 17-19 marca 2023!